ΚΛΕΨΥΔΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ

ΚΛΕΨΥΔΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Έναρξη 09/06/2022 21:45
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Ελλάδα – Κύπρος: Μετά από δύο διαδοχικές νίκες σε ισάριθμους εκτός έδρας αναμετρήσεις υποδέχεται η Εθνική μας ομάδα στο Βόλο τους Κύπριους. Τα δύο γκολ που βρήκαν οι γαλανόλευκοι φέτος στον θεσμό ήταν προς το τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Πιστεύω ότι θα συνεχιστεί αυτή η μίνι παράδοση. Over 0.5 31′ – 45′ προσφέρεται στα 2.60 στην Novibet.

Πορτογαλία – Τσεχία: Ο Κριστιάνο Ρονάλντο υπενθυμίζει στον κόσμο ότι αυτός κάνει κουμάντο στο παιχνίδι. Το 4-0 επί της Ελβετίας ύστερα από το 1-1 της Ισπανίας φέρνει ένα διαφορετικό νόημα στην αναμέτρηση. Η Τσεχία αφού νίκησε με 2-1 την Ελβετία στην πρώτη αγωνιστική, πήρε ισοπαλία από τους Ισπανούς. Το σετ αποδόσεων αδικεί για εμένα τη σημασία του παιχνιδιού στο Χοσέ Αλβαλάδε. Η νίκη των Πορτογάλων με ένα γκολ διαφορά είναι στα 3.50 στην Betsson.