ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΟ ΜΠΟΡΑΣ, ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΤΟ ΑΛ ΣΑΛΑΜ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΟ ΜΠΟΡΑΣ, ΑΝΟΙΧΤΑ ΣΤΟ ΑΛ ΣΑΛΑΜ Έναρξη 28/07/2022 19:45

Έλφσμποργκ – Μόλντε: Επαναληπτική αναμέτρηση για το θεσμό της Κόνφερενς με τους Νορβηγούς να έχουν κλειδώσει ουσιαστικά το εισιτήριο για την επόμενη φάση ύστερα από το 4-1 του πρώτου αγώνα. Ο μόνος στόχος της Μόλντε είναι να μην χάσει τον αγώνα στο Μπόρας με μεγάλο σκορ, που πιθανότατα θα κλειστεί για να ροκανίσει τον χρόνο. Το Χ Α’ ημιχρόνου προσφέρεται στο 2.25 στη Betsson.

Φιούτουρ – Ζάμαλεκ: 27η αγωνιστική στην Πρέμιερ Αιγύπτου με την Ζάμαλεκ να οδηγεί την κούρσα. Η ομάδα του Ζεσουάλδο Φερέιρα πάει για την 14η κατάκτηση αρκεί να μην έχει απώλειες. Δύσκολος αγώνας καθώς έχουμε δύο αντικρουόμενες δυνάμεις. Η Φιούτουρ παίζει ανοιχτά στο δεύτερο ημίχρονο, η Ζάμαλεκ βρίσκει γκολ στο πρώτο μέρος και στο δεύτερο κατεβάζει στροφές. Εγώ πιστεύω ότι στο δεύτερο θα ακολουθήσει το τέμπο των γηπεδούχων και θα δούμε γκολ στο Αλ Σαλάμ. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου προσφέρεται στο 2.15 στη Betsson.