ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΕΝΙΟ ΤΑΡΝΤΙΝΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΟΡΙΝΟΥ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΕΝΙΟ ΤΑΡΝΤΙΝΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΟΡΙΝΟΥ Έναρξη 28/02/2023 21:30

Πάρμα – Πίζα: Κέρδισε το “ροντέο” απέναντι στην Φροζινόνε η Πάρμα με νίκη 4-3, που μια νίκη ανεβάζει και την ψυχολογία της ομάδας. Η Πίζα προσπαθεί να επιβάλλει τον δικό της ρυθμό στους αγώνες και ειδικά στα εκτός έδρας δεν αφήνει τον αντίπαλο να ανεβάσει το τέμπο. Κοινός στόχος είναι να μην βγουν εκτός Play Off και δεν νομίζω ότι θα πάρουν ρίσκα στο πρώτο μέρος. Χ Α’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.00 στο pamestoixima.gr

Γιουβέντους – Τορίνο: Φαίνεται να ξεπερνάει το σοκ με την μείωση των βαθμών η Γιουβέντους που εμφανίζει σημεία ανάκαμψης. Χωρίς κάποιο άμεσο στόχο η Τορίνο στο πρωτάθλημα, πιστεύω ότι δεν θα θελήσει να χάσει το ντέρμπι από το πρώτο ημίχρονο. Ποντάρισμα στο δεύτερο μέρος που το σκορ διαμορφώνεται πιο εύκολα στους αγώνες των φιλοξενουμένων. Over 1.5 Β’ ημίχρονο προσφέρεται στα 2.30 στο pamestoixima.gr