ΗΡΕΜΑ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΚΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ

ΗΡΕΜΑ Η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ΚΑΙ Η ΠΙΕΣΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΛΣΙ Έναρξη 07/03/2023 22:00

Μπενφίκα – Κλαμπ Μπριζ: Με την άνεση του 2-0 θα υποδεχθεί τους Βέλγους, με το σκορ να διαμορφώθηκε στο δεύτερο ημίχρονο. Παραμένει αήττητη στην έδρα της φέτος και τρέχουν 16 νίκες και 2 ισοπαλίες σε 18 αγώνες. Χωρίς νίκη είναι το ενεργητικό της Μπριζ σε πρόσφατους αγώνες και σε δύο από αυτές δεν πέτυχε γκολ. Με την πολύ κακή φόρμα που έχει η Μπριζ, πολύ δύσκολα θα γυρίσει το σκορ, με το 2-3 σύνολο γκολ ως λογική έκβαση του αγώνα να κυκλοφορεί στα 1.95 στο pamestoixima.gr

Τσέλσι – Ντόρτμουντ: Καλείται να ανατρέψει το 1-0 του πρώτου αγώνα η Τσέλσι, αλλά η πρόσφατη φόρμα των Γερμανών δεν αφήνει και πολλά περιθώρια. Η νίκη επί της Λιντς μπορεί να είναι ψυχολογική ώθηση και μια ανάσα για τον Γκράχαμ Πότερ. Γκολ από νωρίς θα υπάρξουν λογικά στο Στάμφορντ Μπριζ με το Over 1.5 Α’ Ημιχρόνου να προσφέρεται στα 2.72 στο pamestoixima.gr