Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Η ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Έναρξη 13/05/2023 20:00

Ιωνικός – ΠΑΣ Λαμία: Πολύ κρίσιμη αναμέτρηση στο γήπεδο της Νεάπολης. Η Λαμία βρίσκεται στο +2 από τους γηπεδούχους στην τελευταία αγωνιστική και χρειάζεται να μην ηττηθεί για να παραμένει στην Σούπερ Λιγκ. Οι γηπεδούχοι χρειάζονται αποκλειστικά και μόνο την νίκη για να μην παίξουν του χρόνου στη Σούπερ Λιγκ 2. Το σύνολο των 2-3 προσφέρεται στα 1.90 στο pamestoixima.gr

Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε: Αν δεν ήταν τιμωρημένος ο Ενές Ουνάλ ο αγώνας θα είχε διαφορετική ιστορία. Η Λος Μπλάνκος βρίσκονται στην 3η θέση της Λα Λίγκα όμως υπάρχει και ο επαναληπτικός μεσοβδόμαδα στο Έτιχαντ για το 1-1 με την Μάντσεστερ Σίτι. Με ένα γρήγορο γκολ στο πρώτο ημίχρονο η Ρεάλ πιστεύω ότι θα κρατήσει το αποτέλεσμα, για να μην αναγκαστεί να τρέξει στο υπόλοιπο του αγώνα. 1 Α’ ημιχρόνου στα 2.18 στο pamestoixima.gr