Η ΚΑΤΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΣΙΑ

Η ΚΑΤΑΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΣΙΑ Έναρξη 14/10/2022 21:30

Βενέτσια – Φροζινόνε: Η 9η αγωνιστική στην Σερί Β της Ιταλίας ξεκινάει στη Στάντιο Πιερλουίτζι Πένζο με τη Βενέτσια, που επιβάλλεται επιτέλους να διώξει τους κακούς δαίμονες που έχει στο γήπεδο. Νίκη ακόμα δεν έχουν χαρεί, παρά μόνο μια ισοπαλία. Η κατάσταση στη Φροζινόνε δεν είναι πολύ διαφορετική. Η άστατη παρουσία των γηπεδούχων στους πρόσφατους αγώνες, αυξάνει το ρίσκο ενός καθαρού αποτελέσματος. Οδηγός απόψε είναι η άμυνα της Φροζινόνε που δέχεται γκολ και η επίθεση της που είναι ελαφρώς καλύτερη των αντιπάλων απόψε. Το κλασικό μας 2-3 γκολ προσφέρεται στο 2.00 στη Betsson.

Κολόν Σάντα Φε – Ρασινγκ Κλούμπ: 25η αγωνιστική στην Λίγκα Προφεσιοναλ Αργεντινής με την ανοδική πορεία της Ρασίνγκ να τους φέρνει σε απόσταση βολής από την κορυφή και να είναι στην 3η θέση πίσω από την Μπόκα και Ρίβερ. H πολύ καλή επιθετική λειτουργία των φιλοξενούμενων πρέπει να βρει γκολ από νωρίς μέσα στο Εστάντιο Εστανισλάο Λόπεζ, για να μην έχει κάποια απώλεια στην συνέχεια του αγώνα ως ομάδα που θέλει πολύ περισσότερο τη νίκη. Φιλοξενούμενοι να σκοράρουν Α’ & Β’ ημίχρονο στο 3.20 στη Betsson.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

14/10/2022 9:30 μμ
14/10/2022 9:30 μμ Βενέτσια Φροζινόνε Σύνολο γκολ 2-3 2.00
14/10/2022 10:30 μμ
14/10/2022 10:30 μμ Κολόν Σάντα Φε Ρασινγκ Κλούμπ Φιλοξενούμενοι να σκοράρουν Α' & Β' ημίχρονο 3.20