Lordos

Η ομαδάρα του Τσόλο και το 2.40

ΑΠΟΔΟΣΗ: 2.40 Η ομαδάρα του Τσόλο και το 2.40 Έναρξη 25/11/2023 22:00

ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ: Απίστευτη, με 15 σερί νίκες στο σπίτι της! Βάζει για πλάκα γκολ, τα σκορ της ξεφεύγουν και δεν θυμίζει σε τίποτα την ομάδα των προηγούμενων χρόνων.

Αποκλειστική προσφορά* χωρίς κατάθεση!

ΜΑΓΙΟΡΚΑ: Χωρίς επίσημο ματς για τρεις εβδομάδες, σε αντίθεση με τις δύο των γηπεδούχων. Διαχρονικά, χάνει μεγάλο μέρος της δυναμικής της εκτός έδρας. Δεν βρίσκει γκολ στα τρία τελευταία, ενώ η απουσία του σκόρερ Μουρίτσι είναι πολύ σημαντική.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: Άλλη ομάδα φέτος η Ατλέτικο, άλλη η φιλοσοφία της, άλλη η νοοτροπία της! Δεν πηγαίνει ποτέ για το 1-0, ψάχνει συνεχώς τα πολλά γκολ. Σαφώς φαβορί κόντρα στη Μαγιόρκα, μπορεί να επιβεβαιώσει τα προγνωστικά από το ημίχρονο. Μάλιστα, αν συνδυάσουμε άσο από ημίχρονο με Over 1,5, φτάνουμε στο 1.91.