Kevin Bryan

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΑΡΑΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΕΜΙΡΕΙΤΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΑΣΗ ΣΤΟ ΣΑΡΑΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΕΜΙΡΕΙΤΣ Έναρξη 16/03/2023 19:45
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Φενερμπαχτσέ – Σεβίλλη: Το να προκριθεί η Σεβίλλη ύστερα από το 2-0 του πρώτου αγώνα δεν είναι κάποιο δύσκολο έργο για μια ομάδα που έχει σηκώσει το τρόπαιο του Γιουρόπα πολλοστές φορές τα τελευταία χρόνια. Η υπέρβαση είναι για τους γηπεδούχους που φέτος σε αγώνες με μεγάλη σημασία δεν δείχνουν χαρακτήρα ομάδας που μπορεί να κάνει κάτι. Παραδείγματα υπάρχουν πολλά. Στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ έχασαν 1-2 από την Ντιναμό Κιέβου. Στα εγχώρια ντέρμπι έφεραν 0-0 με την Μπεσίκτας εκτός έδρας, ήττα 2-0 από Τράμπζον και η ήττα 3-0 από την Γαλατά πάλι σε αυτό το γήπεδο δείχνει την αδράνεια της ομάδας και του Χόρχε Ζέσους στο να διαχειριστεί τέτοιους αγώνες μεγάλης σημασίας. Η ατυχία και η αστοχία των Βαλένσια και του Μπατσουαγί στην Ισπανία και η αστάθεια της αμυντικής γραμμής των Τούρκων, δίνουν προβάδισμα 2 γκολ στην ομάδα του Σαμπαόλι από τον πρώτο αγώνα. Μπροστά σε τουλάχιστον 46.000 κόσμο πιστεύω ότι απόψε θα καταφέρουν να συμβάλλουν στο σκορ, γιατί ήδη ακούγονται για παραιτήσεις από το ΔΣ για τις κακές μεταγραφικές κινήσεις που έκαναν. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.10 στο pamestoixima.gr

Άρσεναλ – Σπόρτινγκ Λισαβόνας: Στο Έμιρεϊτς θα ψάξουν το εισιτήριο για την επόμενη φάση ύστερα από το 2-2 του πρώτου αγώνα. Ο Αρτέτα έχει τους τρόπους για να βάλει την ομάδα του στην αντίπαλη περιοχή. Οι Πορτογάλοι έδειξαν ότι μπορούν να χτυπήσουν την πρόκριση απέναντι σε μια από τις ομάδες που είναι φαβορί για την κατάκτηση. Ίδιο μοτίβο πάλι όπως στον πρώτο αγώνα. Over 1.5 Β’ ημίχρονο επίσης και εδώ σε απόδοση 1.88 στο pamestoixima.gr