ΦΟΒΟΥ ΤΟΥΣ… ΔΑΝΟΥΣ

Έναρξη 04/03/2022 19:00
Μίντιλαντ – Βίμποργκ: Ευκαιρία της Βίμποργκ να αποσπάσει ένα θετικό αποτέλεσμα απέναντι στην ντεφορμέ Μίντιλαντ που αγνοεί την νίκη στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις πρωταθλήματος. Στήριγμα στα Β’ ημίχρονα των γηπεδούχων που αφήνουν κενά στην άμυνα τους.
🎁Με το Golden 21 προβλέπεις σε ποιους 7 αγώνες θα μπουν ακριβώς 21 γκολ και διεκδικείς έως και 21.000 ευρώ κάθε Σαββατοκύριακο.💰

Κοπεγχάγη – Ράντερς: 3 αγωνιστικές πριν το τέλος της κανονικής περιόδου η Κοπεγχάγη δεν θέλει να μπλεχτεί σε μπελάδες χάνοντας βαθμούς, η Ράντερς δεν θέλει να βρεθεί στον όμιλο play-outs. Όλο το βάρος στους γηπεδούχους που πολύ πιθανό να συνεχίσουν το στυλ παιχνιδιού που κατέχουν, βρίσκοντας γκολ μοιρασμένα στα ημίχρονα.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

04/03/2022 7:00 μμ
04/03/2022 7:00 μμ Μίντιλαντ Βίμποργκ Over 1.5 Β' Ημιχρονο 1.95
04/03/2022 9:00 μμ
04/03/2022 9:00 μμ Κοπεγχάγη Ράντερς Κοπεγχάγη να σκοράρει Α' & Β' Ημιχρονο 2.55