ΦΙΝΙΤΟ ΤΖΙΟΝΚΑΡΕ

ΦΙΝΙΤΟ ΤΖΙΟΝΚΑΡΕ Έναρξη 26/05/2023 21:30

Σουντιρόλ – Ρετζίνα: Προημιτελικά για την ανάδειξη της 3η ομάδας στο Σερί Β της Ιταλίας. Στο στάδιο Ντρούσο θα αναμετρηθούν σε νοκ άουτ, με τους φιλοξενούμενους να προβληματίζουν στην ανασταλτική λειτουργία. Σε πρόσφατες αναμετρήσεις δέχτηκαν γκολ στο ημίχρονο, ενώ στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος και στους δύο αγώνες τα είχαμε τουλάχιστον δύο γκολ πριν την ανάπαυλα. Over 1.5 A’ ημιχρόνου στα 3.45 στο pamestoixima.gr

Σαμπντόρια – Σασουόλο: Το παιχνίδι τελείωσε για τους γηπεδούχους πριν λίγο καιρό αφού τελείωσαν οι ελπίδες για την παραμονή τους στο Σκουντέντο. Η Σασουόλο επίσης έρχεται από κακές εμφανίσεις. Σε μια αναμέτρηση που δεν αποσκοπεί σε κάποιο κέρδος, θα έχουμε να δούμε τις δύο πλευρές απλά να παίζουν. Το σύνολο των 2-3 γκολ κυκλοφορεί στα 1.98 στο pamestoixima.gr