ΕΥΘΕΙΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΕΥΘΕΙΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ Έναρξη 02/05/2022 22:00
Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Σοσιεδάδ Β’: Όλα για όλα οι παίχτες του Ναζάριο “Φαινόμενο” Ρονάλντο. Ολοκληρώνοντας την 38η αγωνιστική μπορούν να βρεθούν στο -2 από κορυφή που βρίσκεται η Εϊμπάρ και την επόμενη βδομάδα που παίζουν μεταξύ τους θα κριθούν πολλά για το θέμα της ανόδου. Για τους φιλοξενούμενους δεν έχω να πω κάτι ιδιαίτερα, καθώς σε τέτοιες περιπτώσεις ο κάθε γηπεδούχος πρέπει να καθαρίζει το παιχνίδι από την αρχή του αγώνα.
Για 100% διασκέδαση η επιλογή είναι μία! Betsson και η δράση ξεκινά!

Βίγκινγκουρ – Στιαρνάν: “Ισλανδικό αγώνα με χαμηλό σκορ” είναι μια έκφραση που έχει πολύ χαμηλό δείκτη επιβεβαίωσης. Η άμυνα της Στιαρνάν δύσκολα κρατάει ανέπαφη την εστία της στο ημίχρονο. Πολύ πιθανότατα για ένα ακόμα παιχνίδι η Βίγκινγκουρ να βρει τα γκολ στα ημίχρονα που θα παραταχθεί.

💰Κατάθεση; Last year

02/05/2022 10:00 μμ
02/05/2022 10:00 μμ Βαγιαδολίδ Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' Γηπεδούχος να σκοράρει Α' & Β' ημίχρονο 1.95
02/05/2022 10:15 μμ
02/05/2022 10:15 μμ Βίγκινγκουρ Στιαρνάν Γηπεδούχος να σκοράρει Α' & Β' ημίχρονο 2.25