ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΝΤΟ

ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΝΤΟ Έναρξη 12/08/2022 20:00

Σαρπσμπόργκ 08 – Μπόντο Γκλιμτ: 18η αγωνιστική στη Νορβηγία με τους φιλοξενούμενους να δίνουν ένα “μίνι τελικό” σε κάθε τους αγώνα. Η διαφορά των 8 βαθμών πρέπει να κλείσει άμεσα, αρκεί να κάνουν αυτοί τη δουλειά τους. Η απουσία του Σολμπάκεν είναι πλήγμα, αλλά οφείλουν να ψάξουν το γκολ από την έναρξη απέναντι σε μια Σαρπσμπόργκ που είναι σταθερά κακή στον αγωνιστικό χώρο. Μπόντο Γκλιμτ να σκοράρει Α’ & Β’ ημίχρονο προσφέρεται στo 2.15 στη Betsson.

Σταντ Μπριοσίν – Ερυθρός Αστέρας: Αυλαία στην Γαλλική Νάσιοναλ με τους γηπεδούχους να φιλοξενούν στο Φρέντ Αούμπερτ τους Ερυθρούς. Ως πρώτη αγωνιστική δεν έχουμε καλή εικόνα, αλλά βάση προϊστορίας πιθανόν η Σταντ θα βρει γκολ πάνω από ένα. Over 1.5 γηπεδούχων είναι στο 2.50 στη Betsson.

💰Κατάθεση; Last year

12/08/2022 8:00 μμ
12/08/2022 8:00 μμ Σαρπσμπόργκ Μπόντο Γκλιμτ Μπόντο Γκλιμτ να σκοράρει Α' & Β' ημίχρονο 2.15
12/08/2022 8:30 μμ
12/08/2022 8:30 μμ Σταντ Μπριοσίν Ερυθρός Αστέρας Over 1.5 γηπεδούχων 2.50