ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΙΝΣ

ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚ ΝΤΕ ΠΡΙΝΣ Έναρξη 19/09/2023 22:00
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια | *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Παρί Σεν Ζερμέν – Ντόρτμουντ: Στην ημέρα της κλήρωσης είδαμε ότι ο έκτος όμιλος του φετινού Τσάμπιονς Λιγκ θα είναι πολύ ενδιαφέρον. Αν βασιστούμε στις παράλληλες πορείες των ομάδων στο πρωτάθλημα, τότε οι γηπεδούχοι θα πιέσουν για το γκολ από νωρίς. Ειδικά αν θα βρουν οι Γερμανοί όπως συνηθίζουν στην Μπουντεσλίγκα, τότε η πίεση θα είναι ακόμα μεγαλύτερη. Η πίεση φέρνει τα κόρνερ στο προσκήνιο. Ένα δεύτερο πάτημα είναι ο διαιτητής της αναμέτρησης που είναι Ισπανός και οι Ισπανοί δεν λυπούνται τις κάρτες τους. Ένα σχετικό ήρεμο κόμπο των over 2.5 κόρνερ για Παρί  και Over 1.5 κάρτες  να βγουν στον πρώτο ημίχρονο προσφέρεται στα 3.65 στην Winmasters

🍒80 αποκλειστικά δώρα* χωρίς κατάθεση. Κωδικός* BIG-BASS-80!

19/09/2023 10:00 μμ
19/09/2023 10:00 μμ Παρί Σεν Ζερμέν Ντόρτμουντ Combo Over 2,5 Κόρνερ Παρί & Over 1,5 Κάρτες Α' ημίχρονου 3.65