ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΝΕΛΦΑΛΤΟΡ

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΜΠΟΝΕΛΦΑΛΤΟΡ Έναρξη 22/07/2022 19:30
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Ντάρμσταντ – Σαντχάουσεν: Με ήττα ξεκίνησε η Ντάρμσταντ την καινούρια σεζόν. Το γκολ στο 1′ και με παίχτη λιγότερο για περίπου μία ώρα παιχνιδιού δεν τους άφησε περιθώρια για διεκδίκηση κάποιου θετικού αποτελέσματος, με το 0:2 να μην αποτελεί κάποια έκπληξη. Με νίκη έκλεισε την χρονιά, με νίκη την άνοιξε η Σαντχάουσεν. Η αντίθεση συναισθημάτων θα τους δώσει τα περιθώρια ενός θετικού σκορ στο Μπονελφαλτόρ. Over 1.5 φιλοξενούμενων προσφέρεται στο 2.75 στη Betsson.

Μίντιλαντ – Σίλκενμποργκ: Έναρξη της 2η αγωνιστικής στην Δανία και ουσιαστικά στο MCH Αρένα θα τεθούν αντιμέτωποι δύο ομάδες που ανοίγονται στα Β’ ημίχρονα. Η Μίντιλαντ γενικά της αρέσει να σκοράρει από το 46′ και μετά όταν έχει απέναντι την Σίλκενμποργκ. Over 1.5 γκολ στο Β’ ημίχρονο Γηπεδούχου κυκλοφορεί στο 3.00 στη Betsson

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

22/07/2022 7:30 μμ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟΔ. ΕΠΙΤΥΧΙΑ
22/07/2022 7:30 μμ Ντάρμσταντ Σαντχάουσεν Over 1.5 φιλοξενούμενων 2.75
22/07/2022 8:00 μμ
22/07/2022 8:00 μμ Μίντιλαντ Σίλκενμποργκ Over 1.5 γκολ στο Β' ημίχρονο Γηπεδούχου 3.00