ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΓΚΟΥΝΤΙΣΟΝ ΠΑΡΚ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ

ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΤΟ ΓΚΟΥΝΤΙΣΟΝ ΠΑΡΚ ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ Έναρξη 03/04/2023 22:30

Έβερτον – Τότεναμ: Κλείνει η 29η αγωνιστική στην Πρέμιερ Λιγκ στο Γκούντισον Παρκ του Λονδίνου. Η αλλαγή στην τεχνική ηγεσία των φιλοξενούμενων είναι ευκαιρία για ένα τρίποντο που μπορεί να είναι κρίσιμη για παραμονή στην κατηγορία. Ο Στελίνι με τον Μέισον έχουν να διορθώσουν πρώτα την κακή πορεία της ομάδας τους στην μετά-Κόντε εποχή. Πρόσφατη φορά των δύο οδηγεί στο δεύτερο ημίχρονο. G/G Β’ ημιχρόνου είναι στα 3.50 στο pamestoixima.gr

Βαλένθια – Ράγιο Βαγιεκάνο: Το δικό μου ερώτημα είναι αν θα γίνει η Βαλένθια η καινούρια Ντεπορτίβο Λα Κορούνια. Με 6/6 τελειώνουν οι αγώνες μεταξύ τους στην μεσαία σκάλα των σκορ. Οι Νυχτερίδες χρειάζονται άμεσα τη νίκη για την παραμονή, η Ράγιο με τα πρόσφατα αποτελέσματα απομακρύνθηκε από τις θέσεις για Ευρωπαϊκή έξοδο. Πιθανόν να γίνει στο Μεστάγια το 7/7 με σύνολο των γκολ 2-3 να προσφέρεται στα 1.88 στο pamestoixima.gr

⚽🏀Αποκλειστική προσφορά* για το Conference League & τη Euroleague!

03/04/2023 10:00 μμ
03/04/2023 10:00 μμ Έβερτον Τότεναμ G/G Β' ημιχρόνου 3.50
03/04/2023 10:00 μμ Βαλένθια Ράγιο Βαγιεκάνο Σύνολο γκολ 2-3 1.88