Δυάδα του 3.66 από La Liga και Serie A

ΑΠΟΔΟΣΗ: 3.66 Δυάδα του 3.66 από La Liga και Serie A Έναρξη 20/1/2024 17:15
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

17:15 Βιγιαρεάλ – Μαγιόρκα: Καταπονημένη η Μαγιόρκα, παρά το ροτέισον που έγινε, μετά τα 120 λεπτά του ματς για το Copa del Rey με την Τενερίφη, όπου κέρδισε με 1-0 με γκολ λίγο πριν τη λήξη της παράτασης. Αναγκασμένη να γυρίσει το διακόπτη η Βιγιαρεάλ που απογοητεύει φέτος. Ιδανική ευκαιρία για νίκη, στο υψηλό 2.07 του άσου.

💰Τριπλό Δώρο* Χωρίς Κατάθεση Δωρεάν!

21:45 Ουντινέζε – Μίλαν: Τρεις σερί νίκες για τη Μίλαν που δείχνει να βρίσκει ρυθμό, όμως δεν περνάει ποτέ εύκολα από αυτή την έδρα. Τα παιχνίδια της Ουντινέζε συνήθως είναι ανοιχτά και υπάρχουν οι προϋποθέσεις για θέαμα. Πάμε με το Goal/goal στο 1.77, όπως προστάζει και η παράδοση (τα επτά τελευταία μεταξύ τους στο Ούντινε έληξαν έτσι).

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.