Kevin Bryan

ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ

ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ, ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ Έναρξη 25/01/2023 19:30
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Άρης – Ολυμπιακός: Για το δεύτερο αγώνα των προημιτελικών θα φιλοξενηθούν οι Ερυθρόλευκοι στη Θεσσαλονίκη για να κρατήσουν το 1-0 του πρώτου αγώνα. Σε 5 τελευταίες αναμετρήσεις που έγιναν στην συμπρωτεύουσα μόνο μια φορά κρατήθηκε πολύ χαμηλά το σκορ. Πιστεύω σήμερα η παράδοση να συνεχιστεί και να δούμε επιθετικές κινήσεις από τις ομάδες. Το σύνολο των 2-3 γκολ προσφέρεται στα 1.94 στο pamestoixima.gr

Μάιντζ – Μπορούσια Ντόρτμουντ: Ολοκληρώνεται σήμερα η αγωνιστική δράση της 17ης αγωνιστικής στη Μπουντεσλίγκα και η ημέρα ξεκινάει στο Mέβα Arena. Κατώτερη των περιστάσεων αποδείχθηκε η Μάιντζ στην έδρα της που δυσκολεύεται αρκετά, ενώ προβληματισμός υπάρχει και στο στρατόπεδο των φιλοξενούμενων σχετικά με την άμυνα. Θα επικεντρωθώ στα στατιστικά των γηπεδούχων που πετυχαίνουν γκολ με την σημερινή αντίπαλο στα δεύτερα ημίχρονα, αλλά και στην πρόσφατη αγωνιστική τους εικόνα, που δέχονται γκολ στο ίδιο χρονικό περιθώριο. Το G/G Β’ ημιχρόνου στα 2.60 που κυκλοφορεί στο pamestoixima.gr αξίζει τη δοκιμή.