ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Έναρξη 24/02/2022 22:00

Φίτεσε – Ραπίντ Βιέννης: Στο ζευγάρι Φίτεσε – Ραπίντ Βιέννης υπάρχουν ελπίδες πρόκρισης και για τους δύο, καθώς το 2:1 υπέρ της Αυστριακής ομάδας δεν είναι ασφαλές σκορ πρόκρισης. Χρειάζονται γκολ για να μην υπάρξουν ευτράπελα ανάμεσα σε θεωρητικά ισοδύναμες ομάδες.

🎁Με το Golden 21 προβλέπεις σε ποιους 7 αγώνες θα μπουν ακριβώς 21 γκολ και διεκδικείς έως και 21.000 ευρώ κάθε Σαββατοκύριακο.💰

Ρέιντζερς – Ντόρτμουντ: Είναι το άλλο ζευγάρι που τραβάει τα βλέμματα. Το 4:2 υπέρ των Σκωτσέζων τους δίνει αύρα πρόκρισης. Αν αναλογιστούμε ότι η Ντόρτμουντ θέλει 2 γκολ για να οδηγήσει το παιχνίδι στην παράταση, λογικά η ασταθείς άμυνα θα αφήσει κενά. Το να δέχεται γκολ και στα δύο ημίχρονα το έχουμε δει φέτος.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

24/02/2022 10:00 μμ
24/02/2022 10:00 μμ Φίτεσε Ραπίντ Βιέννης G/G & Over 2.25
24/02/2022 10:00 μμ Ρέιντζερς Ντόρτμουντ Γηπεδούχος να σκοράρει Α' & Β' ημίχρονο 3.72