ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΤΤΕΡ

ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΠΟΤΤΕΡ Έναρξη 04/04/2023 22:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Τσέλσι – Λίβερπουλ: Εξ αναβολής αναμέτρηση από την 8η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ. Παρελθόν ο Πότερ από τον πάγκο των Μπλε που δεν είχε το αίσιο τέλος, άσχετα που στην μεταγραφική περίοδο του χειμώνα ξόδεψαν περίπου 300 εκατομμύρια λίρες. Απέχουν μόλις 5 βαθμούς από την θέση που οδηγεί για Κόνφερενς Λιγκ, αλλά δεν φαίνεται ότι αρκούν οι δυνάμεις της ομάδας για κάτι τέτοιο. Οι Κόκκινοι ύστερα από το 7-0 επί της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ σπαταλάνε βαθμούς δεξιά και αριστερά που δεν τους αφήνει να ανέβουν βαθμολογικά. Η κακή παρουσία του Ρόμπερτσον στην άμυνα, αλλά και η ατομικότητα του Σαλάχ είναι από τα βασικά προβλήματα του Κλοπ. Για τρίτο σερί η αναμέτρηση μεταξύ τους ολοκληρώθηκε με 0-0 σκορ. Απόψε όμως το σκορ επιβάλλεται να ξεκολλήσει. Το σύνολο των 2-3 προσφέρεται στα 1.92 στο pamestoixima.gr

Γιουβέντους – Ίντερ: Πρώτο σκέλος των διπλών αγώνων στο Κύπελλο Ιταλίας. Η κάκιστη παρουσία των Νερατζούρι στο τελευταίο διάστημα είναι πολύ εμφανής. Η Μεγάλη Κυρία όμως ύστερα από την ποινή που δέχτηκε φαίνεται πολύ σοβαρότερη στο Κύπελλο αλλά και στην Ευρώπη. Ακόμα και στο πρωτάθλημα ανέβηκε και πιέζει για ευρωπαϊκό εισιτήριο. Στον πρώτο αγώνα η σοβαρή Γιουβέντους μπορεί να πάρει προβάδισμα για την επόμενη φάση από το πρώτο ημίχρονο. 1 Α’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 3.05 στο pamestoixima.gr