ΑΣΤΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΦΑΒΟΡΙ

ΑΣΤΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΦΑΒΟΡΙ Έναρξη 17/01/2023 21:45

Γουλβς – Λίβερπουλ: Επαναληπτικό του πρώτου αγώνα που έληξε με 2-2 σκορ, θα βρεθούν σήμερα στο Μολινέ Στάντιουμ για να αναδειχθεί η ομάδα που θα πάρει την πρόκριση στην φάση των 16 της FA Cup. Εάν μπορούμε να βγάλουμε μια λίστα με τις πιο ασταθείς ομάδες αυτήν την περίοδο, τους Κόκκινους θα τους γράφαμε τουλάχιστον στις πρώτες θέσεις. Η ανασταλτική γραμμή των φιλοξενούμενων πλαισιώνει το γκολ των γηπεδούχων στο δεύτερο ημίχρονο. Το ίδιο και η εικόνα των γηπεδούχων επίσης για να βρουν σκορ. G/G Β’ ημιχρόνου στα 2.75 προσφέρει το pamestoixima.gr

Αλαβές – Σεβίλλη: Από την μια η Αλαβές που θέλει να κρατηθεί στις θέσεις για play off ανόδου. Από την άλλη η Σεβίλλη που θέλει να παραμείνει στην κατηγορία. Σίγουρο το ότι στο Μεντιθοτόρθα, θα παρακολουθήσουμε έναν πολύ παράξενο αγώνα, που δεν βγάζει καθαρό σημείο για το ποιος θέλει παραπάνω την πρόκριση. Σύνολο των 2-3 γκολ στα 1.97 έχει το pamestoixima.gr