ΑΡΚΕΤΑ ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΑΛΙΑΝΖ ΑΡΕΝΑ

ΑΡΚΕΤΑ ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΑΛΙΑΝΖ ΑΡΕΝΑ Έναρξη 11/03/2023 16:30

Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ: Υστερα από την πρόκριση επί της Παρί η Μπάγερν επιστρέφει στο πρωτάθλημα με βασικό στόχο να διατηρηθεί στην κορυφή. Τα συνεχόμενα 3 γκολ που δέχεται η Άουγκσμπουργκ είναι ένα ωραίο πάτημα για την έκβαση του αγώνα, αλλά και για τους γηπεδούχους να έχουν μια ευρεία νίκη. Over 1.5 A’ & Β’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.37 στο pamestoixima.gr

Έβερτον – Μπρέντφορντ: πολύ απλή επιλογή για την συγκεκριμένη αναμέτρηση είναι να ζητάμε ένα γκολ από τον επιθετικό των φιλοξενούμενων, τον Ιβάν Τόνεϊ, που βρίσκεται σε πολύ καλή φόρμα. Το γκολ του προσφέρεται στα 2.70 στο pamestoixima.gr

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

11/03/2023 4:30 μμ
11/03/2023 4:30 μμ Μπάγερν Μονάχου Άουγκσμπουργκ Over 1.5 A' & Β' ημιχρόνου 2.37
11/03/2023 5:00 μμ
11/03/2023 5:00 μμ Έβερτον Μπρέντφορντ Ιβάν Τόνεϊ να σκοράρει 2.70