ΑΠΟΚΤΑ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

ΑΠΟΚΤΑ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΙ Ο ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΣΤΟ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ Έναρξη 14/01/2023 14:30

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι: Ξεκίνημα για την 2η ημέρα της 20ης αγωνιστικής στο Πρέμιερ Λιγκ και με τον πρώτο αγώνα της ημέρας να είναι μια από τις μεγαλύτερες αναμετρήσεις του πρωταθλήματος. Στο Όλντ Τράφορντ οι “Πολίτες” θέλουν την νίκη για να ξεχάσουν με έναν πολύ άμεσο τρόπο την ήττα τους από την Σαουθάμπτον με 2-0 σκορ από το ημίχρονο μέσα στο Σεντ Μέριζ Στάντιουμ. Στις 3 τελευταίες αναμετρήσεις των “Κόκκινων Διαβόλων” είχαμε 2 γκολ στο Β’ ημίχρονο, ενώ στους 5 από τους 6 πρόσφατους αγώνες της Σίτι under 1.5 γκολ στο ίδιο χρονικό περιθώριο. Για σήμερα πιστεύω ότι το σκορ μετά την ανάπαυλα μπορεί να ξεφύγει όπως έγινε πριν 3 μήνες στο Έτιχαντ (4-0 ημίχρονο, 6-3 τελικό), θα έχουμε να δούμε αρκετά γκολ. Το Over 2.5 γκολ Β’ ημίχρονο προσφέρεται στα 3.50 στο pamestoixima.gr

Έβερτον – Σαουθάμπτον: Η νίκη των “Άγιων” μέσα στο Σέλχαρστ Παρκ επί της Κρίσταλ Πάλας, έγινε σερί με την τεράστια νίκη επί της Σίτι που όχι απλά άλλαξε και την ψυχολογία στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα, αλλά και τις ομάδες που μάχονται για την παραμονή στην κατηγορία. Οι 6 βαθμοί που μάζεψαν είναι όσο το σύνολο που κατάφεραν στα πλαίσια των 16 προηγούμενων αγώνων. Μια προκείμενη νίκη μέσα στο Γκούντισον Παρκ της Λίβερπουλ, θα είναι πολύ χρήσιμη καθώς η Έβερτον είναι στην 18η θέση με 15 βαθμούς. Άρα άτυπα έχουμε έναν αγώνα σημασίας 6 βαθμών που είναι πολύ κρίσιμος για τη συνέχεια της σεζόν. Η ομάδα του Φρανκ Λάμπαρντ δέχτηκε γκολ στο πρώτο ημίχρονο για 7ο συνεχόμενο παιχνίδι. Πιθανότατα το σερί αυτό θα γίνει και για 8η αναμέτρηση, καθώς η ψυχολογία είναι υπέρ των φιλοξενούμενων. Το 0.5 γκολ της Σαουθάμπτον στο Α’ ημίχρονο κυκλοφορεί στα 2.40 στο pamestoixima.gr

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

14/01/2023 2:30 μμ
14/01/2023 2:30 μμ Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Μάντσεστερ Σίτι Over 2.5 γκολ Β' ημίχρονο 3.50
14/01/2023 5:00 μμ
14/01/2023 5:00 μμ Έβερτον Σαουθάμπτον Σαουθάμπτον Over 0.5 Goal 1ου Ημιχρόνου 2.40