ΑΠΟ ΜΙΛΑΝΟ ΣΤΟ ΡΙΑΝΤ ΚΑΙ Η ΚΑΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΤΑΛ

ΑΠΟ ΜΙΛΑΝΟ ΣΤΟ ΡΙΑΝΤ ΚΑΙ Η ΚΑΚΗ ΠΟΡΕΙΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΤΑΛ Έναρξη 18/01/2023 21:00

Μίλαν – Ίντερ: Ο τελικός του Σούπερ Καπ Ιταλίας θα λάβει στο Ριάντ της Σαουδικής Αραβίας. Η Μίλαν αντιμετωπίζει την συμπολίτισσα Ίντερ που παίζει ένα πιο πολύ αμυντικογενές παιχνίδι, αλλά η επίθεση κάνει την δουλειά που της αρμόζει. Σε μια κλασική Ιταλική μάχη για το κύπελλο στην κανονική διάρκεια του αγώνα, δεν νομίζω να ξεφύγει το σκορ. Το σύνολο των 2-3 γκολ είναι στις 2.00 μονάδες στο pamestoixima.gr

Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Εξ αναβολής αναμέτρηση για το λογαριασμό της 7ης αγωνιστικής στο Σέλχαρστ Παρκ. Η ήττα των γηπεδούχων στο Στάμφορντ Μπριτζ ήταν η τρίτη τους διαδοχική και υποδέχονται τους “Κόκκινους Διαβόλους” που νίκησαν την Σίτι εντός έδρας με ανατροπή. Αυτή η νίκη των φιλοξενούμενων ήταν η 9η σερί νίκη και έχουν δεχτεί μόλις 5 γκολ στο διάστημα αυτό. Μια ακόμα νίκη για το 10ο σημαίνει παράλληλα να ότι θα τους φέρει στην 3η θέση και αναμένουν μήπως η Τότεναμ κάνει τη ζημιά αύριο στη Σίτι μέσα στο Έτιχαντ. Η Κρίσταλ πίεσε την Τσέλσι στο ημίχρονο, σήμερα πιθανόν να παίξει με πιο αργό ρυθμό και να ανοίξει το σκορ στο δεύτερο μέρος. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.05 στo pamestoixima.gr

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

18/01/2023 9:00 μμ
18/01/2023 9:00 μμ Μίλαν Ίντερ Σύνολο γκολ 2-3 2.00
18/01/2023 10:00 μμ
18/01/2023 10:00 μμ Κρίσταλ Πάλας Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Over 1.5 Β' ημιχρόνου 2.05