ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ

ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ Έναρξη 22/06/2022 20:00

Ήστερν Κόμπανι – Πίραμιντς: Η ουραγός του πίνακα φιλοξενεί την Πίραμιντς σε έναν αγώνα που καμία ομάδα δεν θέλει απώλειες βαθμών. Η μεν θέλει να αποφύγει τον υποβιβασμό, η δε να μην κλείσει η διαφορά με την Αχλί. Βάση δυναμικότητας, αξία βρίσκεται στο να ζητήσουμε τα γκολ των φιλοξενούμενων στα ημίχρονα. Πίραμιντς να σκοράρει Α’ & Β’ ημίχρονο κυκλοφορεί στο 2.25 στη Novibet.

Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου – Ζάμαλεκ: Η πρώτη θέση που βρίσκονται οι “Τοξότες” δεν τους εμπνέει ασφάλεια. 3 αγώνες λιγότεροι και οι 4 βαθμοί που τους χωρίζουν από την Αλ Αχλί είναι ο άμεσος κίνδυνος. Στον αγώνα που θα λάβει μέρος στο Πετροσπόρτ Στάντιουμ οι φιλοξενούμενοι πρέπει να νικήσουν με κάθε τρόπο. Γκολ Α’ & Β’ ημίχρονο είναι στο 2.05 στη Betsson.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

22/06/2022 8:00 μμ
22/06/2022 8:00 μμ Ήστερν Κόμπανι Πίραμιντς Πίραμιντς να σκοράρει Α' & Β' ημίχρονο 2.25
22/06/2022 8:00 μμ Εθνική Τράπεζα Αιγύπτου Ζάμαλεκ Γκολ Α' & Β' ημίχρονο 2.05