ΑΝΤΙΚΡΟΥΩΜΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟΥΣ

ΑΝΤΙΚΡΟΥΩΜΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟΥΣ Έναρξη 28/12/2022 18:30

Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης: Στα πλαίσια της 15ης αγωνιστικής στην Σούπερ Λιγκ θα αναμετρηθούν στο “Γεώργιος Καραϊσκάκης” οι σημερινοί αντίπαλοι που φέτος έχουν μείνει μακριά από τους αρχικούς στόχους. Στο κύπελλο οι Πειραιώτες αντιμετώπισαν τον Ατρόμητο νικώντας με 4-1 σκορ και το σκορ ημιχρόνου ήταν 1-1. Την περασμένη εβδομάδα αν και προηγήθηκαν με 2-0 στους Ζωσιμάδες στο ημίχρονο, ο αγώνας έληξε με 2-2 ισοπαλία με πολλά επεισόδια στις κερκίδες. Απέναντι στον Αστέρα που προχώρησε σε αλλαγή προπονητή πιστεύω ότι θα δούμε πάλι γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Over 1.5 Α’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 3.00 στο pamestoixima.gr

Παναθηναϊκός – ΟΦΗ: Συνεχίζουν να οδηγούν την κούρσα οι “Πράσινοι” που θα αντιμετωπίσουν τους Κρητικούς στη Λεωφόρο που έχουν σχεδόν ίδιο μοτίβο παιχνιδιού. Τα πρώτα ημίχρονα είναι με χαμηλό σκορ και στα δεύτερα ημίχρονα υπάρχει αρκετή διαμόρφωση στον πίνακα. Over 1.5 Β’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στο 2.08 στο pamestoixima.gr