ΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΗΝ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ

Έναρξη 12/03/2022 19:30

Γκλάντμπαχ – Χέρτα Βερολίνου: Οι 4 βαθμοί που χωρίζουν τους δύο σημερινούς αντιπάλους, ανεβάζει την ψυχολογική ένταση της αναμέτρησης. Με την άμυνα της Χέρτα που δέχεται γκολ σε κάθε ημίχρονο στα πρόσφατα παιχνίδια, το τρίποντο φαίνεται ότι θα πάει στους γηπεδούχους. Αρκεί να συνεχίσει απόψε να “μπάζει” η ανασταλτική λειτουργία των φιλοξενούμενων.

Ήρθε για να αλλάξει το παιχνίδι
Ισχύουν όροι & Προϋποθέσεις

Χαϊντενχάιμ – Βέρντερ Βρέμης: Επόμενη στάση από Μπουντεσλίγκα Τσβάι με ένα δυνατό παιχνίδι. Δύσκολο γήπεδο το Βόιθ Αρίνα για κάθε αντίπαλο που επισκέπτονται. Μόλις μία ήττα εντός έδρας για τους γηπεδούχους. Εάν η Βέρντερ θέλει την απευθείας άνοδο πρέπει να μην αφήσει βαθμούς και ψάχνει γκολ ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο που δυναμώνει η Χαϊντενχάιμ βάση στατιστικών.

💰Super προσφορά* γνωριμίας!

12/03/2022 7:30 μμ
12/03/2022 7:30 μμ Γκλάντμπαχ Χέρτα Γκλάντμπαχ να σκοράρει Α' & Β' ημίχρονο 2.10
12/03/2022 9:30 μμ
12/03/2022 9:30 μμ Χαϊντενχάιμ Βέρντερ Βρέμης' G/G Β' ημίχρονο 2.95