ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΜΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ

ΑΝΑΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΜΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Έναρξη 27/01/2023 21:30

Λειψία – Στουτγκάρδη: Ξεκινάει η 18η αγωνιστική στην Μπουντεσλίγκα με τους γηπεδούχους να δικαιολογούν τον τίτλο του μεγάλου σπόνσορα που έχουν και αφού πρώτα έκοψαν βαθμούς από την Μπάγερν, διέλυσαν την Σάλκε στο Γκελζενκίρχεν με 6-1 που οι Όλμα και Σίλβα έδωσαν ρεσιτάλ. Οι φιλοξενούμενοι άφησαν δύο βαθμούς απέναντι στην Χόφενχαϊμ με το γκολ που δέχτηκαν στο 94′. Πιστεύω ότι η παράσταση των γηπεδούχων θα συνεχιστεί με ένα σκορ που θα ξεφύγει και το 4-6 γκολ κυκλοφορεί στα 2.57 στο pamestoixima.gr

Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ: Οι δύο κορυφαίες ομάδες στο πρωτάθλημα θα ψάξουν την πρόκριση για την προημιτελική φάση του FA Cup. Ο συγκεκριμένος θεσμός μπορεί να μην σημαίνουν και πολλά, αλλά για έναν ψυχολογικό πόλεμο μεταξύ των ομάδων που “τρέχουν” το πρωτάθλημα είναι πολύ σημαντικό. Κοινός παρονομαστής για το σημερινό πιστεύω ότι είναι οι αγώνες που έδωσαν απέναντι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Η σημερινή αντίπαλοι είχαν G/G & Over 2.5 στο Β’ ημίχρονο με τους “Κόκκινους Διάβολους”. Γκουαρντιόλα – Αρτέτα σημειώσατε Over 2.5 Β’ ημίχρονο στα 3.35 στο pamestoixima.gr