ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΜΙΝΕΡΑΟ

ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΜΙΝΕΡΑΟ Έναρξη 07/09/2022 23:00

Ατλέτικο Μινέιρο – Μπραγκαντίνο: 26η αγωνιστική στην Μπραζιλέρο με δυο ομάδες που φέτος δεν είναι στις θέσεις που αναμενόταν. Οι γηπεδούχοι διανύουν μια κακή περίοδο που δυσκολεύονται να κρατήσουν τα αποτελέσματα, οι φιλοξενούμενοι να παίζουν με την φωτιά και θα παλεύουν για την πρόκριση στην Κόπα Σουνταμερικάνα. Λογικό τα σετ να δίνουν φαβορί τους γηπεδούχους, αλλά το εναλλακτικό 2-3 σε 2.00 απόδοση μας καλύπτει στη Betsson.

Σαμπάιο Κορρέα – Νοβοριζοντίνο: 29η αγωνιστική στην Μπραζιλέρο Β’ με το συγκεκριμένο ζευγάρι να κυνηγά ένα θετικό αποτέλεσμα για να ξεφύγει από τις επικίνδυνες θέσεις. Στο “Ζοάο Καστέλο” οι γηπεδούχοι έχουν 4/5 g/g, ενώ οι φιλοξενούμενοι έχουν βρει γκολ σε έδρες ακόμα και σε ομάδες πιο πάνω από τα “κυβικά” τους. G/G στο 2.00 στη Betsson.