ΑΗΤΤΗΤΗ Η ΑΝΤΒΕΡΠ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ Η ΛΕΣΤΕΡ

ΑΗΤΤΗΤΗ Η ΑΝΤΒΕΡΠ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ Η ΛΕΣΤΕΡ Έναρξη 20/10/2022 19:30

Αντβέρπ – Οστάνδη: Συνεχίζεται η 13η αγωνιστική στο Βέλγιο με την Αντβέρπ να έχει απομακρυνθεί ελάχιστα από την πρωτιά του πρωταθλήματος. Θεωρώ ότι με 6/6 στα εντός έδρας η φιλοξενία της Οστάνδης δεν θα τους προκαλέσει ιδιαίτερα προβλήματα για την έκβαση του αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι είναι σε καθοδική πορεία και η διαφορά της δυναμικότητας και η θέληση για άμεση επιστροφή των γηπεδούχων στις νίκες, με προϊδεάζει ότι θα έχουμε γκολ από νωρίς.Γηπεδούχος  Να σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα προσφέρεται στο 2.40 στη Betshop.

Λέστερ – Λιντς: Πέφτει η αυλαία της 12ης αγωνιστικής στο King Power με τους “Λύκους” να βρίσκονται στην τελευταία θέση του πίνακα. Η Λιντς αν και έχασε με 1-0 από Άρσεναλ στο Έλλαν Ροούντ, πάλεψε, ειδικά στο δεύτερο μέρος του αγώνα. Ο Μπάμφορντ ήταν ο πρωταγωνιστής του ημίωρου καθώς του ακυρώθηκε γκολ μέσω VAR και σε 20 λεπτά αστόχησε σε πέναλτι. Απέναντι σε μια κακή Λέστερ, ο Μπάμφορντ θα θελήσει να βγάλει τα “σπασμένα”. Σκόρερ Πάτρικ Μπάμφορντ κυκλοφορεί στο 3.10 στη Betshop.