Απίστευτο cash out στα χασομέρια και 9Κ λίρες!

Απόγευμα Κυριακής, 14ης Απριλίου. Λίγα τα ματς που έχουν απομείνει στις μεγάλες λίγκες, με την αγωνιστική να οδεύει στην ολοκλήρωσή της.

Δύο υπήρχαν στη La Liga, ένα στη Serie A κι ένα στη Ligue 1. Και ο τύπος, τα έριξε όλα στο Χ. Σοσιεδάδ με Αλμερία, Μπιλμπάο με Βιγιαρεάλ, Ίντερ με Κάλιαρι και Λιόν με Μπρεστ.

Η Μπιλμπάο, πιασμένη από νωρίς, αφού έπαιζε στις 19:30, όμως δεν ήρθε άκοπα, αφού η Βιγιαρεάλ ισοφάρισε με πέναλτι στο 90+5’ παίζοντας με δέκα παίκτες σε ολόκληρο το δεύτερο ημίχρονο!

Ίντερ και Σοσιεδάδ το έκαναν το… θαύμα τους κόντρα σε Κάλιαρι και Αλμερία αντίστοιχα, με τις ισοπαλίες σε αυτά τα ματς να πληρώνουν πάρα πολύ. Και έμενε η Λιόν…

Η οποία Λιόν, υποδεχόταν την Μπρεστ και ένα συγκλονιστικό θρίλερ που κράτησε για σχεδόν 110 λεπτά (!), πήρε τη νίκη με 4-3, με πέναλτι στο 90+15’!

Ο μάγκας όμως, μάλλον πιστεύει ακράδαντα στο ρητό που λέει πως «του… κασάου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ»! Και έτσι είχε κασάρει νωρίτερα και πήρε κάτι περισσότερες από 9.000 λίρες!