Αμύθητο κέρδος με ποντάρισμα 100 ευρώ!

Τριάδα ισοπαλιών από… εναλλακτικά πρωταθλήματα έπαιξε φίλος της σελίδας το βράδυ της Κυριακής. Κινήθηκε στις αγορές της Λατινικής Αμερικής και συγκεκριμένα σε Βραζιλία, Βενεζουέλα και Γουατεμάλα.

Και οι τρεις αγώνες είχαν κοινή ώρα έναρξης (12:00). Κουιαμπά – Σάντος και Μουνισιπάλ – Γκουαστατόγια δεν «κουνήθηκαν» καν και δεν ξεκόλλησαν ποτέ από το 0-0. Ωστόσο, στο ματς της Αράγκουα με τη Μινέρος Ντε Γκουαγιάνα, συνέβησαν τα… πάντα!

Έξι γκολ, κόκκινες και πολλές συγκινήσεις! Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 2-1 στο ημίχρονο, οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν νωρίς στην επανάληψη, όμως στο 78’ η Αράγκουα προηγήθηκε εκ νέου. Κι ενώ όλα έδειχναν πως το ματς θα λήξει στο 3-2, ήρθε ο από μηχανής Θεός Γκόμεζ στο 96’ να γράψει το τελικό 3-3 και να στείλει τον παικταρά μας μια μεγαλοπρεπή ταμειάρα.

Τα 100 ευρώ του πονταρίσματος έγιναν σχεδόν 3.000! Συγκεκριμένα, 2.894! Μάλλον οι διακοπές του πήραν παράταση όπως καταλαβαίνετε! Καλοφάγωτα και πάντα τέτοια!

Μπορείτε να δείτε το δελτίο εδώ 👇

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.