Lordos

«Καυτή» Μπάγερν και 1.85 κόντρα στη Χάιντενχαϊμ

ΑΠΟΔΟΣΗ: 1.85 «Καυτή» Μπάγερν και 1.85 κόντρα στη Χάιντενχαϊμ Έναρξη 11/11/2023 16:30

ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ: Δυσκολεύτηκε μεσοβδόμαδα κόντρα στη Γαλατά, αλλά κέρδισε με 2-1 κι εξασφάλισε ήδη την πρωτιά του γκρουπ! Είχε προηγηθεί το εκκωφαντικό 0-4 στη Βεστφαλία κόντρα στην Ντόρτμουντ. Κάθε ματς και… πάρτι του Κέιν, έχοντας φτάσει τα 19 γκολ με τη φανέλα της!

Αποκλειστική προσφορά* χωρίς κατάθεση!

ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ: Με δύο στημένα κατέβαλε την αντίσταση της Στουτγκάρδης και πανηγύρισε μια σπουδαία νίκη. Όμως, η επίσκεψη στη Βαυαρία την ξεπερνά και μόνος στόχος είναι να μην διασυρθεί.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: Ακατάπαυστα σκοράρουν Κέιν και Μπάγερν, με τη Χάιντενχαϊμ να μοιάζει με πρόβατο επί σφαγή. Δεν θα γλιτώσει την ήττα, πιθανότατα με πολλά γκολ. Ποντάρουμε στο να σκοράρουν οι Βαυαροί τουλάχιστον δύο φορές στο πρώτο ημίχρονο στο ικανοποιητικό 1.85.

Ακολούθησε τον Lordo!

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια

11/11/2023 4:30 μμ
11/11/2023 4:30 μμ Μπάγερν Μονάχου Χάιντενχαϊμ Μπάγερν Μονάχου Over 1,5 (Ημίχρονο) 1.85