ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΠΛΕΣ ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ

ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΠΛΕΣ ΠΡΟΚΡΙΣΕΙΣ Έναρξη 26/01/2023 19:30
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ: Το 2-0 υπέρ του “Δικέφαλου του Βορρά” την περασμένη εβδομάδα στη Θεσσαλονίκη και η ήττα του πρωταθλήματος με 3-0 πάλι υπέρ των σημερινών φιλοξενουμένων, φέρει σε πολύ δυσμενή θέση το “Τριφύλλι”. Οι παίκτες του Γιοβάνοβιτς δυσκολεύονται γενικά στην ολοκλήρωση των φάσεων. Μπορεί να “τριτώσει το κακό” αλλά θα είναι ακόμα πιο βαρύ ένα άλλο άσχημο αποτέλεσμα χωρίς επίτευξη τέρματος. Τα 4 από τα 5 γκολ που πέτυχαν οι ασπρόμαυροι, ήταν μετά την ανάπαυλα. Το G/G Β’ ημιχρόνου είναι στα 3.60 στο pamestoixima.gr

Ρεάλ Μαδρίτης – Ατλέτικο Μαδρίτης: Ντέρμπι ντε Μαντιγκάλ στην προημιτελική φάση του Κόπα ντελ Ρέι. Αν και ο πίνακας έγραψε 2-0 μέσα στο Κεράμικα, πήραν την πρόκριση με 3-2 οι Μερένχες, ενώ η Ατλέτικο είχε πιο εύκολο έργο απέναντι στη Λεβάντε. Η άμυνα των γηπεδούχων φέτος αφήνει πολλά κενά στα πρώτα ημίχρονα, που δεν μου εμπνέει κάποια εμπιστοσύνη απέναντι σε μια τριπλέτα Καράσκο – Γκριεζμάν – Ντεπάι. G/G Α’ ημίχρονου κυκλοφορεί στα 4.35 στο pamestoixima.gr