Μεροκάματο αξίας 4.000 ευρώ το Σαββατόβραδο!

MLS. Η χαρά των γκολ και του Over! Σπάνια θα δούμε ματς με λίγα τέρματα. Έτσι και στο πρόγραμμα του Σαββάτου. Φίλος της σελίδας έπαιξε σε τρεις αγώνες το ίδιο ακριβώς combo και σε μια τέταρτη ένα… απλό over 1,5 ημιχρόνου και φυσικά έγινε πλουσιότερος. Πολύ πλουσιότερος!

Ποιο ήταν το combo; Over 1,5 ημιχρόνου και goal/goal αγώνα! Εξαιρετική έμπνευση για πρωταθλήματα που αρέσκονται στις… τρύπιες άμυνες και στο υψηλό σκοράρισμα.

Ποια ήταν τα ματς; Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Σινσινάτι, με το 1-1 του ημιχρόνου να πληρώνει κιόλας από το πρώτο 45λεπτο. Ίντερ Μαϊάμι – Τορόντο, όπου κι εδώ, ξεμπέρδεψε από το ημίχρονο. Μινεσότα – Όστιν με το 1-1 του ημιχρόνου να εξασφαλίζει κι εδώ τη νίκη. Τέλος, το Μόντρεαλ – Νιου Ίνγκλαντ ήταν το ματς που αρκέστηκε στο… απλό over 1,5 στο πρώτο μέρος, με το 2-0 να τον στέλνει στο ταμείο!

Και τι ταμείο! Ταμειάρα! Η συνολική απόδοση του δελτίου άγγιξε το 48.00 και το ποντάρισμα των 84 ευρώ του απέφερε κέρδος 4.016,25 ευρώ!

Εμείς από τη μεριά μας, δεν έχουμε πολλά να πούμε. Καλοφάγωτα και πάντα τέτοιες εμπνεύσεις!

Μπορείτε να δείτε το δελτίο εδώ 👇

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.