ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΤΟΥ ΣΙΛΒΙΟ

ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΤΟΥ ΣΙΛΒΙΟ Έναρξη 18/02/2023 17:00

Παναθηναϊκός – Βόλος: 23η αγωνιστική στην Σούπερ Λιγκ που μας έμειναν μόλις 4 αγωνιστικές πριν την ολοκλήρωση της κανονικής περιόδου για να μπούμε σιγά σιγά στο κλίμα των Play off. Η κρίσιμη νίκη του Παναθηναϊκού στο Βικελίδης απέναντι στον Άρη διατήρησε την απόσταση από τον Ολυμπιακό, αλλά και δεν αύξησε την βαθμολογική διαφορά με την ΑΕΚ. Οι φιλοξενούμενοι με το σερί των δύο νικών σε πρόσφατους ισάριθμους αγώνες, “κλείδωσαν” την θέση τους για μια καλύτερη κατάταξη στο τέλος της σεζόν. Πιστεύω ότι οι γηπεδούχοι υπερτερούν και θα βρουν γκολ από νωρίς, καθαρίζοντας το παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο. Να σκοράρει οι Παναθηναϊκός και στα δύο ημίχρονα κυκλοφορεί στα 2.42 στο pamestoixima.gr που δεν περνάει απαρατήρητο.

Μόντσα – Μίλαν: Η πρώην ομάδα του Σίλβιο Μπερλουσκόνι θα φιλοξενηθεί από την νυν ομάδα του στο Μπριαντέο για λογαριασμό της 23ης αγωνιστικής. Ανεβασμένη ψυχολογικά που αντικατοπτρίζεται και στις βαθμολογικές συγκομιδές της από πλευράς Μόντσα, καθώς το αήττητο σερί του πρωταθλήματος έχει φτάσει σε 8 αγώνες. Από πλευράς της Μίλαν οι νίκες απέναντι σε Τορίνο και Τότεναμ άλλαξε το κλίμα αν και δεν παρουσίασαν το καλύτερο δυνατό ποδόσφαιρο. Δεν νομίζω ότι οι Ροσονέρι θα έχουν εύκολη βραδιά, με το σύνολο των 2-3 γκολ να προσφέρεται στα 1.97 στο pamestoixima.gr

💰Κατάθεση; Last year

18/02/2023 5:00 μμ
18/02/2023 5:00 μμ Παναθηναϊκός Βόλος Παναθηναϊκός να Σκοράρει και στα 2 Ημίχρονα 2.42
18/02/2023 7:00 μμ
18/02/2023 7:00 μμ Μόντσα Μίλαν Σύνολο γκολ 2-3 1.97