ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΔΡΑΣΗ

ΠΕΜΠΤΗ ΜΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Έναρξη 15/12/2022 22:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Άστον Βίλα – Βιγιαρεάλ: Η Άστον Βίλα θα προσπαθήσει να ολοκληρώσει την προθέρμανσή της, όταν ο Ουνάι Έμερι υποδεχτεί την πρώην ομάδα του, Βιγιαρεάλ, στο Villa Park για μια φιλική αναμέτρηση σήμερα το βράδυ. Και οι δύο ομάδες κέρδισαν τους πιο πρόσφατους αγώνες προθέρμανσης, με τη Βίλα να εξασφαλίζει νίκη επί της Τσέλσι, ενώ τα “κίτρινα υποβρύχια” διέπρεψαν με τέσσερα γκολ εναντίον της Γαλατασαράι. GG & Over 2.5 στο 1.93 στη Novibet.

🎁Ένα iPhone την ημέρα για τις επόμενες 10 ημέρες!📱

Ρέιντζερς – Χιμπέρνιαν: Η Ρέιντζερς θα προσπαθήσει να μειώσει τη διαφορά στην κορυφή της Σκωτσέζικης Πρέμιερσιπ στους έξι βαθμούς, όταν θα αντιμετωπίσει τη Χιμπέρνιαν στο Ibrox απόψε το βράδυ. Και οι δύο ομάδες είναι εκτός αγωνιστικής δράσης από τον περασμένο μήνα, αν και πρόσφατα συμμετείχαν σε φιλικά δρώμενα για να βοηθήσουν τη διατήρηση της φόρμας τους. Ρέιντζερς να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα στο 2.06 στη Novibet.

💰Κατάθεση; Last year

Oι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.

*Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

15/12/2022 10:00 μμ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΣΗΜΕΙΟ ΑΠΟΔ. ΕΠΙΤΥΧΙΑ
15/12/2022 10:00 μμ Άστον Βίλα Βιγιαρεάλ GG & Over 2.5 1.93
15/12/2022 10:00 μμ Ρέιντζερς Χιμπέρνιαν Ρέιντζερς να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα 2.06