ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ

ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Έναρξη 23/12/2022 19:00

Αντάλιασπορ – Ανκαραγκούτσου: Η 15η αγωνιστική ξεκινάει στην Τουρκία με δύο ομάδες που είχαν βρει τις αγωνιστικές ταυτότητες πριν την διακοπή. Ειδικότερα για την ομάδα της πρωτεύουσας η παύση των αγωνιστικών υποχρεώσεων ήρθε σε πολύ κρίσιμο σημείο καθώς είχαν μια πολύ καλή ανοδική πορεία. Ο Χατζηγιοβάνης και ο Μασέντα πιθανόν να ξεκινήσουν πάλι στον πάγκο. Οι φιλοξενούμενοι θα παλέψουν για πολλές εβδομάδες ακόμα για να αποφύγουν τον υποβιβασμό. Με αμυντικό παιχνίδι δεν παίρνεις βαθμό από την ομάδα του Νουρί Σαχίν, που πρέπει να ψάξει για το γκολ. Το σύνολο των 2-3 γκολ στο pamestoixima.gr στο 1.95 πιστεύω ότι είναι εύκολη λύση για το ρίσκο ενός τέτοιου αγώνα.

Μάδεργουελ – Κιλμάρνοκ: Επιστροφή στις αγωνιστικές δράσεις στην Πρέμιερσιπ Σκωτίας για λογαριασμό της 18ης αγωνιστικής με τον αγώνα στο Φιρ Παρκ να κλείνει την ημέρα. Πριν την διακοπή για το Παγκόσμιο είχαμε τις δύο πλευρές με πολύ κακές αμυντικές λειτουργίες, αλλά τουλάχιστον από πλευράς των γηπεδούχων υπήρχε μια καλύτερη επίδοση στο επιθετικό κομμάτι. Αποφεύγω το πρώτο ημίχρονο που θα υπάρχει ένα σχετικό μούδιασμα και πιστεύω ότι στο δεύτερο ημίχρονο θα υπάρξει μια αυξημένη κινητικότητα μπροστά στις εστίες, όπως έχει γίνει στην μεταξύ τους προϊστορία. Over 1.5 στο Β’ ημίχρονο κυκλοφορεί στα 2.15 στο pamestoixima.gr