Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΝΤΕ ΖΕΡΜΠΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΚΑΝ ΜΠΟΥΡΟΥΚ

Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΝΤΕ ΖΕΡΜΠΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΚΑΝ ΜΠΟΥΡΟΥΚ Έναρξη 08/05/2023 19:30

Μπράιτον – Έβερτον: Ο Ντε Ζέρμπι μας προϊδεάζει ότι μπορεί να καταφέρει μεγάλα πράγματα και το δείχνει πολύ πιο εμφανίσιμα με την Μπράιτον. Η ομάδα του έφτασε μέχρι τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ομοσπονδίας (FA Cup) που αποκλείστηκε στα πέναλτι από την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ενώ πριν μερικές μέρες νίκησαν ως “αντίποινα” και θέλει να κλειδώσει την θέση της για την Γιουρόπα της επόμενης σεζόν. Η Έβερτον συνεχίζει να περνάει τον δικό του Γολγοθά που ακόμα μάχεται για την σωτηρία της. Η ισοπαλία των φιλοξενούμενων με την Λέστερ δεν απέφερε τίποτα σπουδαίο που παραμένουν στην επικίνδυνη ζώνη. Πιθανόν με την έναρξη να έχουμε κυνηγητό στο σκορ, με το Over 1.Α’ ημιχρόνου να προσφέρεται στα 2.30 στο pamestoixima.gr

Γαλατάσαραϊ – Μπασακσεχίρ: Εκεί που φαινόταν ότι κυλούν με ήρεμο τρόπο για τα “Λιοντάρια” η κατάκτηση του 23ου πρωταθλήματος, ύστερα από την διακοπή για τις εθνικές αναμετρήσεις η ομάδα δεν αφήνει την ομάδα να πάρει με ευκολία τους βαθμούς της νίκης. Ειδικά το 3-3 με την Καράγκουμρουκ και 3-1 ήττα στην έδρα της Μπεσίκτας έδειξε ότι το τρωτό σημείο της ομάδας πάντα θα είναι η αριστερή πλευρά. Επιθετικά δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, αλλά ανασταλτικά παραμένει το ερωτηματικό για την κατάσταση του Μουσλέρα περί εξωαγωνιστικά γεγονότα. Over 1.5 Α’ ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 2.32 στο pamestoixima.gr