ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ

ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ Έναρξη 08/03/2023 22:00
Παίξε νόμιμα
21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα & με ασφάλεια |

Μπάγερν – Παρί Σεν Ζερμέν: Η επιθετική αρετή των φιλοξενούμενων δεν χρειάζεται κάποια σύσταση ειδικά με τους πρόσφατους αγώνες που έδωσε. Με την γλώσσα των αριθμών έστειλαν 11 φορές τη μπάλα στα δίχτυα σε 3 τελευταίους αγώνες. Ερωτηματικά προκαλεί η Μπάγερν με το παρουσιαστικό που είχαν απέναντι στην Στουτγκάρδη, αλλά κατάφεραν να πάρουν την νίκη. Το 1-0 είναι υπέρ των Γερμανών, αλλά πιστεύω οι Γάλλοι θα μπουν δυνατά στον αγώνα και θα έχουμε διαμόρφωση του σκορ στο πρώτο ημίχρονο τουλάχιστον πάνω από μια φορά. Το Over 1.5 Α’ ημιχρόνου προσφέρεται στα 2.08 στο pamestoixima.gr

Τότεναμ – Μίλαν: Ηττήθηκε η Τότεναμ στο Σαν Σίρο με 1-0. Με 2-0 νίκες ολοκληρώθηκαν οι αγώνες επί Γουεστ Χαμ και Τσέλσι. Με 1-0 ήττες τελειώσαν με Γουλβς, αλλά ο αποκλεισμός από την Σέφιλντ στο κύπελλο ήταν το μεγαλύτερο “ξενέρωμα”. Οι νίκες της Μίλαν χωρίς να δεχτούν γκολ έπαψε με την ήττα από την Φιορεντίνα. Οι επιθετικές λειτουργίες των ομάδων είναι γνωστές, οι αμυντικές δυσλειτουργίες επίσης. Από ένα γκολ λογικά θα βρουν οι πλευρές στο δεύτερο ημίχρονο που θα ανέβει η πίεση του αγώνα. G/G Β’ Ημιχρόνου κυκλοφορεί στα 3.50 στο pamestoixima.gr