ΝΤΕΡΜΠΙ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ, ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

ΝΤΕΡΜΠΙ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ, ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ Έναρξη 01/11/2022 19:30

Λας Πάλμας – Μπούργκος: 14η αγωνιστική στην Β’ Ισπανίας και στα Κανάρια Νησιά υπάρχει ντέρμπι κορυφής. Η Μπούργκος απέχει 2 βαθμούς από την κορυφή που βρίσκονται οι γηπεδούχοι. Στήριγμα οι 5 από τις 6 εξόδους των φιλοξενούμενων που ολοκληρώθηκαν με ισοπαλία στο ημίχρονο. Χ Α’ ημίχρονου είναι στο 2.03 στη Betsson

Πόρτο – Ατλέτικο Μαδρίτης: Τελευταία αγωνιστική των ομίλων. Η Πόρτο θέλει την νίκη για να ελπίζει την κατάκτηση της πρώτης θέσης, η Ατλέτικο την νίκη για να συνεχίσει την πορεία της στο Γιουρόπα ανεξαρτήτως από την έκβαση της Λεβερκούζεν – Κλαμπ Μπριζ. Το νευρικό παιχνίδι των Κονσεϊσάο με Σιμεόνε με παροτρύνει στο κλειστό ημίχρονο και να ξετυλίγεται στο δεύτερο ημίχρονο. Χ Α’ ημιχρόνου στο 2.13 στo Betsson.